...

Rekomplet - Kompletní rekonstrukce interierů bytů a domů

Jsme menší firma založená v roce 2002, která za dobu své existence získala mnoho spokojených zákazníků a praxe v oboru. Své zkušenosti stále rozšiřujeme a snažíme se poskytnout ty nejlepší služby pro své zákazníky.

O nás

Zabýváme se realizací zednických, obkladačských, malířských prací, pokládkou všech typů podlah a mnoho dalšího. Za dobu naší praxe v oboru máme za sebou spoustu úspěšně realizovaných zakázek a získali jsme mnoho spokojených zákazníků, díky kterým neustále vylepšujeme naše služby a přizpůsobujeme se potřebám našich klientů.

Pro zákazníky

Snažíme se vyjít vstříc všem požadavkům zákazníků. Zdarma přijedeme, prokonzultujeme návrh zakázky z hlediska pracovních postupů a použitých materiálů. Vytvoříme Vám nezávaznou cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni s naší cenou i osobním přístupem, dohodneme obchodní podmínky (termín realizace, způsob platby, aj...

Naše služby

...
Zednické práce
Malířské práce
Štukování
Zdění a omítání příček
Kompletní služby v ceníku
...
Obkladačské práce
Rekonstrukce koupelen
Koupelny na klíč
Obložení kuchyňské linky
Rekonstrukce bytových jader
...
Podlahářské práce
Plovoucí podlahy
Vinylové podlahy
Pokládka dlažby
Montáž obložkových zárubní
Kompletní montáž dveří

Ceník našich služeb

Ceník je platný od 1. ledna 2023. Rádi Vám pošleme cenovou nabídku na vyžádání. Ceny v se mohou lišit v závislosti na aktuálních cenách materiálů.

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné od 1.1.2022.

Zvažujete renovaci?

Napište nám